Žijeme kávou ♡
a dost nás to baví

Bez perfektně připravené a kvalitní kávy by to nebylo ono. Před 12 lety jsme se jako jedni z prvních s láskou zaměřili na kávový catering. A byl to krok správným směrem!

Kávou to ale nekončí, díky zkušenostem z posledních let jsme schopni vytvořit profesionální food&drink catering na míru i pro nejnáročnější klientelu.

V březnu 2021 jsme otevřeli naše první Caficko® Anděl.

Caficko® Anděl

Caficko® Anděl

Nechejte se rozmazlovat a hýčkat! Zastavte se na výběrovou kávu a krom toho si můžete odnést žitný chleba z Koláčkovy pekárny nebo vyzkoušet naši nabídku čerstvých obložených chlebů a sendvičů. A co takhle skvělá řemeslná zmrzlina?!

pondělí – čtvrtek | 07:30 – 18:00
pátek | 07:30 – 16:00
Jindřicha Plachty 26, Praha 5

Caficko® Chlebíčky

Tradiční chlebíček má již stoletou historii a my jeho slávu posouváme ještě o krok dál. Stavíme na jednoduchých kombinacích, a především kvalitních surovinách. Přemýšlíme lokálně a udržitelně, nakupujeme u tuzemských farmářů a výrobců. V nabídce jsou klasické, vege i vegan varianty.

Caficko® Chlebíčky
Caficko® Catering

Caficko® Catering

Léta zkušeností v oblasti poskytování profesionálního cateringu nás naučily vyladit vše do posledního detailu. Máme za sebou práci s nejnáročnější klientelou a nezastaví nás ani akce pro tisíce lidí.

Caficko® Káva

Žijeme kávou a dost nás to baví. Ano. Klademe velký důraz na výběr kávy i její přípravu. Již před 12 lety jsme si nechávali pražit kávu na míru a během let testování a nabývání zkušeností jsme vyladili vlastní směsi s vyváženou chutí i vůní, vhodné pro konkrétní specifické přípravy kávy. Aktuálně si můžete naši Caficko® kávu objednat v našem e-shopu.

Caficko® Anděl

Caficko® Chlebíčky

Vlastní receptury chlebíčků jsme vyladili s pomocí kvalitních lokálních farmářských surovin. Máme stálou nabídku, ale nebráníme se výzvám a sezónním produktům. Na podzim pečeme kořenovou zeleninu, nakládáme a na jaře vyséváme klíčky.

Košík