Žijeme kávou ♡
a dost nás to baví

Bez perfektně připravené a kvalitní kávy by to nebylo ono. Před 12 lety jsme se jako jedni z prvních s láskou zaměřili na kávový catering. A byl to krok správným směrem!

Kávou to ale nekončí, díky zkušenostem z posledních let jsme schopni vytvořit profesionální food&drink catering na míru i pro nejnáročnější klientelu.

V březnu 2021 jsme otevřeli naše první Caficko® Anděl.

Caficko® Anděl

Nechejte se rozmazlovat a hýčkat! Zastavte se na výběrovou kávu a krom toho si můžete odnést žitný chleba z Koláčkovy pekárny nebo vyzkoušet naši nabídku čerstvých obložených chlebů a sendvičů. A co takhle skvělá řemeslná zmrzlina?!

pondělí – pátek | 07:30 – 18:00
Jindřicha Plachty 26

Caficko® catering

Léta zkušeností v oblasti poskytování profesionálního cateringu nás naučily vyladit vše do posledního detailu. Máme za sebou práci s nejnáročnější klientelou a nezastaví nás ani akce pro tisíce lidí.

O kávě

Žijeme kávou a dost nás to baví. Ano. Klademe velký důraz na výběr kávy i její přípravu. Již před 12 lety jsme si nechávali pražit kávu na míru a během let testování a nabývání zkušeností jsme vyladili vlastní směsi s vyváženou chutí i vůní, vhodné pro konkrétní specifické přípravy kávy.

Caficko® Anděl

pondělí až pátek | 7:30 – 18:00

Zastavte se na výběrovou kávu a krom toho si můžete odnést žitný chleba z Koláčkovy pekárny nebo vyzkoušet naši nabídku čerstvých obložených chlebů a sendvičů.

Menu