Caficko® Anděl

Koncept našeho Caficko® Anděl včetně bistra je jasný. Vše, co děláme, děláme s láskou a smyslem pro jednoduchost a kvalitu. Základem je, zkušenými baristy, perfektně připravená čerstvě pražená káva.

Spolupráce s řemeslným pekařstvím Koláček Vám umožní koupit si u nás prvotřídní kváskový žitný chleba, sladké bábovky a perníky bez cukru.

Po celý den připravujeme skvělé obložené chleby. Umíme vyšperkovat tradiční chlebíček, ale překvapíme i nekonvenční variantou. V nabídce jsou klasické, vege, vegan i bezlepkové, na žitě i na vece. Základem jsou kvalitní a lokální suroviny.

Pečeme! Bábovky, koláče, buchty.

V létě ochladíme tradiční řemeslnou zmrzlinou z rodinné manufaktury.
A to vše v příjemném interiéru naší kavárny.

Spolupráce s Katkou a Monikou z Water Future ♡

Chceme pro vás přinášet tu nejlepší chuť kávy, a proto jsme hledali to nejlepší řešení nejen v kvalitním kávovém zrnu a přístroji, ale také ve vodě ze které kávu s láskou vyrábíme. Vybrali jsme pro vás to nejlepší a začali jsme spolupracovat s Katkou a Monikou ze společností Water Future, které se zabývají kvalitou a šetřením vody.

Kvalitní voda má blahodárné účinky na naše zdraví, rostliny, ale ovlivňuje i chuť jídla a nápojů. VODA je zdravá a čistá, bez hormonů, bakterií, pesticidů, zbytků farmak a bez volného chloru. Zachovává si přirozený obsah minerálů.

Ochutnejte u nás v Caficko® Anděl vodu s kvalitou a chutí horské studánky.

Košík